2016. december 21., szerda

Nem fizetett a tankolásért, több mint száz kilométeren keresztül üldözték

Az Argeş megyei rendőröknek több mint száz kilométerteres üldözés után sikerült megállítaniuk egy bukaresti férfit, aki az A1 autópálya egyik töltőállomásánál tankolt, majd fizetés nélkül elhajtott.
uzemanyag arak AB-4_b
A rendőrség képviselői szerint a 28 éves férfit azután sikerült kézre keríteni, hogy autójával kisebb ütközésbe keveredett – számolt be az Agerpres.
Ugyanazon források szerint a férfi két alkalommal nem állt meg az autópálya-rendőrség jelzéseire, útjában több autóval is ütközött. A koccanások anyagi kárral jártak, áldozatok nem voltak.
A férfi ellen bűnügyi eljárást indítottak alkohol, vagy más szerek hatása alatt történő gépjárművezetés gyanújával és felfüggesztették gépkocsivezetői jogosítványát.
http://szekelyhon.ro/ - alapján 

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól