Az Argeş megyei rendőröknek több mint száz kilométerteres üldözés után sikerült megállítaniuk egy bukaresti férfit, aki az A1 autópálya egyik töltőállomásánál tankolt, majd fizetés nélkül elhajtott.
A rendőrség képviselői szerint a 28 éves férfit azután sikerült kézre keríteni, hogy autójával kisebb ütközésbe keveredett – számolt be az Agerpres.
Ugyanazon források szerint a férfi két alkalommal nem állt meg az autópálya-rendőrség jelzéseire, útjában több autóval is ütközött. A koccanások anyagi kárral jártak, áldozatok nem voltak.
A férfi ellen bűnügyi eljárást indítottak alkohol, vagy más szerek hatása alatt történő gépjárművezetés gyanújával és felfüggesztették gépkocsivezetői jogosítványát.
http://szekelyhon.ro/ - alapján
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése