A házelnök felidézte, hogy Áder János mandátuma májusban jár le, és 90 nappal korábban nyílik meg a jelölés a következő ciklusra.
Ez aktuális, szinte forró kérdéssé vált- fogalmazott.
Az ellenzék sem talált rajta fogást
Kövér László kiemelte, hogyaz államfő méltó módon tudta képviselni a nemzet egységét,követhető és világos mérce szerint döntött arról, milyen törvényt utal vissza a parlamenthez, vagy küld az Alkotmánybírósághoz, és az ellenzék sem talált rajta fogást.
A parlament elnöke az őszi ülésszakot értékelve nyugodtabbnak, kiegyensúlyozottabbnak és tervezettebbnek nevezte a törvényhozás folyamatát, és szólt arról is, hogy a gazdaság növekedése mára az emberekhez is elért.
origo.hu / alapján

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése