Meg nem erősített hírek szerint holtan találták a múlt vasárnap eltűnt Benedek Orsolyát. A marosvásárhelyi orvosnő holtestére Koronkán találták rá – számolt be a Marosvásárhelyi.info hírportál.
Egy hete tűnt el rejtélyes körülmények között Benedek Orsolya, akire országos körözést adtak ki, szombat délután azonban holtan találták Koronkán. A helyszínre érkező rendőrök és kriminalisztikai egység jelenleg is nyomoz, hogy kiderítse halálának pontos körülményeit.
A hírt, amit még nem erősítettek meg a hatóságok, a Stii TV Facebook–oldalán is megosztották. A hozzászólásokból arra lehet következtetni, hogy egy kanálisba elásva, homokkal letakarva találták meg.
Benedek Orsolyát december 11-én este, az Auchan City bevásárlóközpont parkolójában látták utoljára. Az Antena1 úgy tudja, hogy a térfigyelő kamerák felvételei szerint Benedek Orsolya itt beszállt egy furgonba. Azt nem tudni, hogy ki ült még a rejtélyes furgonban, és mi volt a jármű úti célja. Autóját később megtalálták a parkolóban.
[Forrás: Marosvásárhelyi.info,itthon.ma]
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése