A muszlimok már javában “ünneplik a Karácsonyt”. Most Görögországban, Kréta szigetén gyújtottak fel egy görög ortodox templomot, majd a falára azt írták hogy “Allah a leghatalmasabb” (Allahu akbar).
A felgyújtott Mihály Arkangyal Templom fontos zarándokhely a régióban és sokan látogatják az ünnepek alatt.
Forrás: Dzsihédfigyelő,http://kulfoldi-hirek.blogspot.ro/

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése