2016. december 21., szerda

A muszlimok már javában “ünneplik a Karácsonyt”! Felgyújtottak egy templomot!

A muszlimok már javában “ünneplik a Karácsonyt”.  Most Görögországban, Kréta szigetén gyújtottak fel egy görög ortodox templomot, majd a falára azt írták hogy “Allah a leghatalmasabb” (Allahu akbar).
A felgyújtott Mihály Arkangyal Templom fontos zarándokhely a régióban és sokan látogatják az ünnepek alatt.

Forrás: Dzsihédfigyelő,http://kulfoldi-hirek.blogspot.ro/

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól