2016. november 2., szerda

Ez még  viccnek is rossz nemhogy még meg is tették és főleg ebben a városban mégis mit képzelnek ezek az emberek magukról ? szerinted ?



Maszkot viselő fegyveres karhatalmiak Sepsiszentgyörgy központjában



maszkos-csendorok-sepsiszentgyorgy

Képünk illusztráció

Bombafenyegetés esetén alkalmazott riasztási gyakorlatot tartottak szerda reggel Sepsiszentgyörgy központjában.
A szimulációs gyakorlatot a Kovászna Megyei Rendőr-felügyelőség irányította, de a Román Hírszerző Szolgálat, a csendőrség és a készenléti felügyelőség munkatársai is részt vettek az akcióban.
“A különféle robbanóanyagok vagy gyanús tárgyak jelentette fenyegetettség esetén történő riasztási gyakorlatról van szó, amelyre több intézmény közreműködésével került sor” – nyilatkozta az AGERPRES hírügynökségnek Nicoleta Marin rendőr-felügyelőségi szóvivő.
A szimulációs gyakorlatot reggel 5 óra 30 perckor tartották a városközpontban. Szemtanúk szerint ennek keretében elzártak néhány utat a rendőrség és csendőrség járművei, és “maszkot viselő fegyveres csendőrök” jártak a környéken.
AGERPRES
Tetszett az összeállítás? Ajánld másoknak is!
► KÉRJÜK OSZD MEG MÁSOKKAL IS! KÖSZÖNJÜK! HOZZÁSZÓLNI LENTEBB TUDSZ!



Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól