2016. október 31., hétfő

Kiáltványt olvasnak fel a székely autonómiáért gyújtott őrtűz mellett a csíkszeredai Mikó-vár előtt október 30-án.

Kiáltványban kérték Székelyföld területi autonómiáját azok a székelyek, akik a Székely Nemzeti Tanács (SZNT) felhívására őrtüzeket gyújtottak ezen a napon a székelyföldi települések környékén levő magaslatokon.

Tetszett az összeállítás? Ajánld másoknak is!
► KÉRJÜK OSZD MEG MÁSOKKAL IS! KÖSZÖNJÜK! HOZZÁSZÓLNI LENTEBB TUDSZ!

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól