Kiáltványban kérték Székelyföld területi autonómiáját azok a székelyek, akik a Székely Nemzeti Tanács (SZNT) felhívására őrtüzeket gyújtottak ezen a napon a székelyföldi települések környékén levő magaslatokon.
Tetszett az összeállítás? Ajánld másoknak is!
► KÉRJÜK OSZD MEG MÁSOKKAL IS! KÖSZÖNJÜK! HOZZÁSZÓLNI LENTEBB TUDSZ!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése