A kép ilusztráció
Kilenc személy megsérült csütörtök reggel a 7-es főúton, a Hunyad megyei Szászvárosban (Orăştie), amikor egy autóbusz egy személygépkocsival ütközött. A baleset a város Déva felőli bejáratánál történt, egy gyár előtt, ahol az egyik forgalmi sávot lezárták.
‘A sérültek közül heten az autóbuszban, ketten a személygépkocsiban utaztak. Az első vizsgálatok szerint a balesetet az okozta, hogy a mellékutcából kihajtó személygépkocsi nem adott előnyt a busznak – mondta el az AGERPRES hírügynökségnek Bogdan Niţu, a Hunyad megyei rendőrség szóvivője.
A gépkocsi egyik utasa beszorult a járműbe, a vészhelyzeti felügyelet munkatársainak kellett kiszabadítaniuk.
A Hunyad megyei Sürgősségi Felügyelőség (ISU) a vörös színű beavatkozási tervet léptette érvénybe.
Tetszett az összeállítás? Ajánld másoknak is!
► KÉRJÜK OSZD MEG MÁSOKKAL IS! KÖSZÖNJÜK! HOZZÁSZÓLNI LENTEBB TUDSZ!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése