Képünk illusztráció
Segesváron kapták el azt a motorost, aki a marosvásárhelyi terelőúton nem állt meg a rendőrök intésére. Az eset még pénteken történt, de csak hétfői tájékoztatójában adott hírt róla a Maros megyei rendőrség.
A beszámoló szerint a lassítás nélkül továbbhajtó férfit a 118-as kilométernél épülő hídnál sikerült feltartóztatniuk a segesvári rendőröknek, akiket időközben értesítettek a történtekről a megyeszékhelyi kollégák. Miután megállították a szabálysértőt, megállapították, hogy semmilyen járműre nincs vezetői jogosítványa.
A 36 éves férfi ellen hajtási engedély nélküli vezetés gyanújával bűnvádi eljárást kezdeményeztek.
forrás : mediatica.ro
Szólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése