2016. szeptember 23., péntek

Gyurcsány Ferenc volt az, aki miatt olyan helyzetbe került az ország, hogy sok magyar fiatalnak külföldön kellett munkát vállalnia, ha normálisan meg akartak élni.

Gyurcsány Ferenc volt az, aki miatt olyan helyzetbe került az ország, hogy sok magyar fiatalnak külföldön kellett munkát vállalnia, ha normálisan meg akartak élni.

Most nem átallotta, és elment Angliába, hogy a londoni magyarokat meggyőzze az illegális az bevándorlás helyességéről.

Válaszul nem azt kapta, amire számított, hanem azt, amit megérdemelt: ugyanis megkérdezték tőle, nem szégyelli-e magát, hogy a kényszer betelepítési kvóták mellett kampányol.

fotómontázs Elég


osszad hogy máshoz is eljusson az igazság :) 


Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól