Fotó: Újváry Zoltán via Mircea Dobariu | Info Trafic Mures
Újabb baleset történt a Segesvári úton, a kövesdombi kihajtónál: két személygépkocsi ütközött, a képet közzétevők szerint frontálisan. A hozzászólásokból az derül ki, hogy a szerencsétlenségben nem sérült meg senki, viszont ismételten felvetették, hogy jó lenne, ha itt is körforgalmat alakítanának ki.
Ennek lehetőségét korábban már a hatóságok is vizsgálták, azonban úgy tűnik, helyszűke miatt lehetetlen kialakítani a balrakanyarodást leegyszerűsítő forgalmi elemet.
forrás : mediatica.ro
Szólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése