Megszerezte harmadik olimpiai aranyérmét Rióban Hosszú Katinka. A Vasas úszója ezútta 200 méter vegyesen bizonyult a legjobbnak.
Az Iron Lady a fináléban végig vezetve, nagyon magabiztos úszást produkálva, új olimpiai csúccsal ért elsőként a célba. Az ezüstérem a brit Siobhan-Marie O'Connoré, a bronz az amerikai Madeline Diradoé lett.
Hosszú Katinka a 200 vegyes előtt Rióban a szám 400 méteres számát, valamint a 100 méteres hátúszást is megnyerte.
A nap úszódöntőiben még két magyar szerepelt. A férfiak között a 200 méteres pillangóúszásban Kenderesi Tamás a harmadik helyen végzett, Cseh László pedig hetedikként ért célba.
forrás : magyarhirlap.hu ès M4sportSzólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése