2016. augusztus 10., szerda

Három a magyar igazság: Hosszú Katinkát 200 vegyesen sem lehetett legyőzni

Az Iron Lady immáron háromszoros olimpiai bajnok




Megszerezte harmadik olimpiai aranyérmét Rióban Hosszú Katinka. A Vasas úszója ezútta 200 méter vegyesen bizonyult a legjobbnak. 

Az Iron Lady a fináléban végig vezetve, nagyon magabiztos úszást produkálva, új olimpiai csúccsal ért elsőként a célba. Az ezüstérem a brit Siobhan-Marie O'Connoré, a bronz az amerikai Madeline Diradoé lett.
Hosszú Katinka a 200 vegyes előtt Rióban a szám 400 méteres számát, valamint a 100 méteres hátúszást is megnyerte. 
forrás : magyarhirlap.hu ès   M4sport


Szólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.


Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól