2016. augusztus 31., szerda

Haladunk a normalitás felé ?

Hatvan napra elvették Marosvásárhely polgármesterének, Dorin Floreanak a hajtási jogosítványát, írja a vasarhely.ro.
dorin-florea
A portál Cornel Brișcaru, volt szociáldemokrata tanácsos Facebookon közzétett bejegyzésére hivatkozik.
A politikus kedd este az alábbi sorokat írta ki közösségi oldalára:
„A mai nap folyamán Marosvásárhely polgármesterének, Dorin Floreának, 60 napra felfüggesztették gépjárművezetői engedélyét. Törvényt sértett, ezúttal a közutakon. Ugyancsak törvényellenesen, sértő és fenyegető szavakkal próbálta felmenteni magát tettének következménye alól. A rendőrök megfélemlítéséhez még befolyásos ismerőseit is felhívta, de ezúttal nem úszta meg a büntetést. Különben is, ha úgy akarják, az ügyészek ezt pontosan leellenőrizhetik. Gratulálok a marosvásárhelyi rendőröknek bátor magatartásukért. Végre közeledünk a normalitás felé?”, olvasható a bejegyzésben.
A politikus nem részletezte, hogy a polgármester milyen kihágást követett el.
A portál értesülései szerint Dorin Floreának utóbbi időben meggyűlt a baja a rendőrökkel. Korábban azért vonták felelősségre, mert kis híján elgázolt egy gyalogost, akit utólag még meg is fenyegetett.
forrás :  vasarhely.ro. és http://marosvasarhelyi.info/hirek/helyi/elvettek-dorin-florea-jogositvanyat
Szólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól