Halálos közlekedési baleset történt kedden a marosvásárhelyi Cuza Vodă utcában. Este háromnegyed 10 körül egy 85 éves sofőr autójával elütött egy 37 éves teremiújfalusi nőt, aki szabálytalanul, a gyalogátkelőhely piros jelzőlámpáját figyelmen kívül hagyva kelt át az úttesten – olvasható a Maros Megyei Rendőr-felügyelőség szerksztőségünkbe is eljuttatott mai közleményében. A sofőr ellen a rendőrség eljrást kezdeményezett.
Kép: illusztráció
Szászrégenben a Szarvas utcában kedden 13.00 óra körül egy 55 éves sofőr személygépkocsijával elütött egy 7 éves kislányt, aki szabálytalanul közlekedett az úttesten. A kislány könnyebb sérülésekkel megúszta a balesetet. A sofőr ellen a rendőrség eljárást kezdeményezett.
Ugyancsak kedden 13.00 óra körül a marosvásárhelyi Székely vértanúk utcában egy 32 éves férfi letépte egy nő nyakláncát, majd elmenekült a tett helyszínéről. A szemtanúk rövid idő alatt értesítették a közelben járőröző helyi rendőrségi egységet, akik utolérték, majd letartóztatták a tettest – olvasható még a Maros Megyei Rendőr-felügyelőség közleményében.
forrás : Rádió Gaga
Szólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése