Autós üldözés volt a belvárosban. Az Origónak egy szemtanú - aki az egészet végignézte, miközben a rakparton az Erzsébet hídtól a Batthány tér felé sétált -, azt mondta, hogyelőször szirénázást hallott, majd pont mellette csapódott egy taxi a szalagkorlátnak.
A szemtanú úgy látta, hogy a taxit három rendőrautó üldözte, azokból ugrott ki több rendőr. Azt is látta, ahogy a taxiból kiszedtek valakit, akire fegyvert fogtak.
A taxi füstölni is kezdett az ütközés után. A rakpartnak ezt a részét a történtek után lezárták a rendőrök.
Megkeresésünkre a rendőröktől azt a tájékoztatást kaptuk, hogy egy óra előtt néhány perccel a VIII. kerületi Diószeghy Sámuel utcában - vagyis több kilométerre attól a helytől, ahol végül elfogták - egy gyanúsan viselkedő taxist vettek észre. A férfi a rendőröket meglátva menekülni kezdett a Petőfi hídon át, majd a budai alsó rakparton több autót is megrongált.
Ezután az Erzsébet híd közelében szalagkorlátnak ütközött, ezután pedig kigyulladt a taxi. A rendőrök a férfit az égő autóból szabadították ki és fogták el.
forrás : origo.hu
Szólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése