2016. július 31., vasárnap

Szemöldököt tetováltatott kislányának.

A The Sun hozott le egy cikket,amelyben egy olyan anyukát mutatnak be, aki a mindössze pár hónapos gyermekének fontosnak tartotta, hogy műszemöldököt csináltasson. Nem érti a nő, hogy ez másokat miért zavar, hiszen az ő gyermeke, és azt tesz vele, amit szeretne. Szerinte, nem elég túl korán elkezdeni a helyes szemöldök viselését, ezért is szánta el magát erre a tettre. Állítása szerint ő maga tetoválta a bőrére egy szemhéj tussal a tökéletes szemöldököt.
Az ügy azóta már előrehaladott, és a gyámügy megköszönte az eddigi nevelést, és elhelyezte egy ideiglenes családnál a kisbabát. Az anyával szemben büntető eljárás indult. A vád kiskorú veszélyeztetése..


forrás : The Sun , és tudnodkel
Szólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.
 

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól