Homokot eladni a Szaharában, jeget az Antarktiszon, mangalicakolbászt
Jeruzsálemben, hazugságvizsgálót a Rogán-minisztériumban? Mindez smafu
ahhoz képest, aminek a debreceni Aldiban futottak neki olvasónk fotója
szerint. Húsvéti kosár, praliné, csokoládé – van itt minden, amire
júliusban elengedhetetlenül szükség van. Mondjuk nagy tolongást nem
látni a képen, de nyilván ez csak véletlen.

Fotó: Olvasói fotó / Index
forrás : Index
Szólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése