2016. július 24., vasárnap

A debreceni Aldiban dolgoznak a világ legoptimistább emberei

Homokot eladni a Szaharában, jeget az Antarktiszon, mangalicakolbászt Jeruzsálemben, hazugságvizsgálót a Rogán-minisztériumban? Mindez smafu ahhoz képest, aminek a debreceni Aldiban futottak neki olvasónk fotója szerint. Húsvéti kosár, praliné, csokoládé – van itt minden, amire júliusban elengedhetetlenül szükség van. Mondjuk nagy tolongást nem látni a képen, de nyilván ez csak véletlen.
20160723 122530 resized
Fotó: Olvasói fotó / Index
 
forrás : Index
 
Szólj hozzá és mond el a véleményed és ne felejtsd el megosztani az ismerőseidnek hogy ökse maradjanak le.

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól