Tönkretették a vidéket, a falvakat, tönkretették a helyi gazdaságokat, és most csodálkoznak, hogy “már azt sem lehet tudni, hogy az emberek által fogyasztott élelmiszer, tulajdonképpen honnan származik és vajon egészségesnek mondható-e .” Morvai Krisztina azt kérte: “mentsük, ami még menthető”, szerezzük vissza az elrabolt földeket, kapják vissza a helyi gazdálkodók és helyi közösségek, és legyen az élelmiszer előállításának az alapja, a helyben történő termelés és helyi élelmiszer-feldolgozás.
forrás : Nemzeti InternetFigyelő (NIF)
A Hír Ami Számít
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése