2016. június 19., vasárnap

Huni és Barbi Erdélyből, Székelykeresztúrról utaztak egészen Marseille-ig, hogy a helyszínen szurkolhassanak a csapatnak. Hihetetlen élmény volt számukra. Köszönjük a fotót! KÜLDJ KÉPET TE IS! Mutasd meg, hogyan buzdítod a válogatottat! Küldj képet üzenetben!

forrás : ORIGO

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól