Lyon – A Magyarország – Portugália (3-3) mérkőzésen a magyar miniszterelnök, Orbán Viktor is tiszteletét tette.
A Fidesz elnöke a lefújást követően az Instagramon osztott meg egy képet a követőivel.
- Szerények maradtunk, most lehetünk büszkék. Hajrá, magyarok! - írta.
forrás : blikk.hu , és Instagram
forrás : blikk.hu , és Instagram


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése