Folytatódjon a fociálom! A magyar válogatott vasárnap 21 órától Belgium ellen játszik az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében.
Bernd Strock (53) szövetségi kapitány együttese
minden várakozást felülmúlóan teljesít eddig az Eb-n. Dzsudzsák Balázsék
veretlenül, öt ponttal nyerték meg az F csoportot, megelőzte Izlandot,
Portugáliát és Ausztriát is.
Cikkünk folyamatosan frissül
Kleinheisler megsérült
Az utolsó pillanatban változtatnia kellett
Storcknak a kezdőcsapaton. Kleinheisler László ugyanis megsérült. A
középpályás helyett Pintér Ádám kezd.
Kleinheisler a sérült Fiolával a pálya széléről figyelte a többieket
Storck meglepetésre számít
Minden meccsünkjó volt, megérdemelten vagyunk itt.
Minden megtörténhet, akár még meglepetést is okozhatunk - mondta Storck
az m4-nek.
A belgák kezdőcsapata:
Courtois – Meunier, Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen – Nainggolan, Witsel – Mertens, De Bruyne, E. Hazard – R. Lukaku.
Csányi izgatott
Amit eddig kitűztünk célul, azt már
túlteljesítettük. Sokat tanult, fejlődött a csapat, ami hasznos lehet
számunkra a világbajnoki-selejtezők alatt is. Most a világ egyik
legjobbja ellen játszunk, nagyon izgatott vagyok. Mindenki elismerően
beszél rólunk, örülnek annak, hogy a Magyarország visszatért az európa
futballba - nyilatkozta Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó-szövetség
(MLSZ) elnöke az m4 csatornának a meccs előtt.
Itt a kezdőcsapat!
Bernd Storck az alábbi kezdő tizenegyet küldi pályára a belgák ellen:
Palvin Barbara, világhírűmagyar modell is
focilázban ég. A szépség a közösségi oldalára posztolt egy fotót, amint
szurkol a magyar focistáknak.
forrás : blikk






Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése