Románia felől is érkeznek bevándorlók Magyarországra. Közben Horgosnál sem szűnik a nyomás, és a migránsok szerint jön az utánpótlás is.
Románia felől, a kerítést megkerülve is jönnek bevándorlók Magyarországra. A hármashatárnál élők a Híradónak azt mesélték, hogy szervezetten érkeznek az emberek. És ha átérnek, akkor taxival mennek tovább Nyugat-Európába.
A videó az alábbi linken tekinthető meg : http://www.hirado.hu/2016/05/29/romania-felol-is-jonnek/
forrás : Hirado.hu

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése