2016. március 21., hétfő

Újabb Magyarellenesség történt Marosvásárhelyen írja Facebookján Portik Vilmos

Idézem mit ír Portik Vilmos :

Közvetlen munkatársamat Nagy Évát is megbüntette a 
csendőrség, mert állításuk szerint a rendezvény szervezőjeként nem akadályozta meg az embereket a vonulásban, illetve abban, hogy elfoglalják az út mindkét közlekedő sávját.
Namármost ez leginkább azért szánalmas, mert Nagy Éva munkatársamnak nincs arról tudomása, hogy szervező lett volna, ugyanakkor azért felháborító, mert a jegyzőkönyv szerint videófelvételük van erről az "el nem követett cselekedetről". Az pedig azért lehetetlen, mert a kollégámat már a felvonulás előtti percekben visszavittem a Vásárhelyi Forgatag városközpontban lévő irodájába, hogy szükség esetén segítsen azoknak az újságíróknak, akik az ottani felszerelést, illetve internetes kapcsolatot használták, a minél gyorsabb tudósítás valamint híranyag gyártás érdekében.
Ilyenformán nagyon kíváncsi vagyok arra a felvételre, amelyiken Éva a felvonuláson mutatkozik, hiszen legalább 15 szemtanú tudja ezt cáfolni.
Ebben a dologban a legszörnyűbb, hogy egy újabb ártatlan embert kényszerít a hatóság arra, hogy pereskedjen és bíróságot járjon, hiszen ez akkor is megéri a román államnak, ha a pert elveszíti, a büntetést eltörlik, de a törvényszéki hurcolkodással esetleg elveszik a kedvét a következő ilyen eseményen való részvételtől.
Szerencsére Évát amolyan háromszéki kemény fából faragták, s nem ijed meg a saját árnyékától. Én meg szemtanúként is tanúskodni fogok mellette, ha erre szükség lesz.
 
forrás : Portik Vilmos Facebook óldala 

Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!  

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól