Marosvásárhelyen két személyt 24 órára előzetesen őrizetbe vettek adócsalás gyanújával.
A Maros megyei rendőrfelügyelet szerdán arról tájékoztatta lapunkat, hogy kedden a Maros megyei Törvényszék melletti Ügyészség által kijelölt ügyész felügyelete alatt a rendőrség 11 helyszínen végzett házkutatást Maros, Brassó és Ilfov megyei, valamint bukaresti ingatlanokban, hogy bizonyítékokat gyűjtsenek a feltételezett bűncselekmények felderítéséhez.
Képünk illusztráció
A vizsgálati anyag szerint a két férfi, akiknek kedden elrendelték az előzetes letartóztatását, 2012 és 2014 között fiktív számlákat állítottak ki, hogy csökkentsék az adózási alapjukat, amivel 1 millió 156 ezer lejes kárt okoztak az államnak.
forrás : mediatica
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése