2016. február 23., kedd

Vágó István szerint a határon túli magyarok miatt kapcsolták ki a fűtést egy iskolában!

Vágó István „kvízmester” szerint azért nincs pénz fűtésre az iskolában, mert a magyar kormány a határon túli magyarokra költi a pénzt.
A szélsőliberális, kifejezetten magyarellenes Demokratikus Koalíció kirakatembere, Vágó István Facebook-bejegyzésben fejtette meg annak titkát, hogy miért szünetelt az oktatás a gyöngyöstarjáni iskolában: mert a kormány a határon túli magyarokra költi a pénzt!
Habár a magyarországi baloldalt sikeresen bomlasztó mikrópárt „nagy” koponyája megkérdőjelezhető ügyekre költött forintmilliárdokat is említ bejegyzésében, mégis számára a legfájóbb pont a felvidéki református egyház támogatására fordított egymilliárd forint, valamint  a szórványmagyarság segítésére költött ötmilliárd forint – derül ki Balogh Gábornak, az Alfahír újságírójának cikkéből.

forrás : http://marosvasarhelyi.info/hirek/vago-istvan-szerint-a-hataron-tuli-magyarok-miatt-kapcsoltak-ki-a-futest-egy-iskolaban

Megjelent a http://111hir.blogspot.ro oldalon  
(Visited 18 times, 18 visits today)  

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól