A szélsőliberális, kifejezetten magyarellenes Demokratikus Koalíció kirakatembere, Vágó István Facebook-bejegyzésben fejtette meg annak titkát, hogy miért szünetelt az oktatás a gyöngyöstarjáni iskolában: mert a kormány a határon túli magyarokra költi a pénzt!
Habár a magyarországi baloldalt sikeresen bomlasztó mikrópárt „nagy” koponyája megkérdőjelezhető ügyekre költött forintmilliárdokat is említ bejegyzésében, mégis számára a legfájóbb pont a felvidéki református egyház támogatására fordított egymilliárd forint, valamint a szórványmagyarság segítésére költött ötmilliárd forint – derül ki Balogh Gábornak, az Alfahír újságírójának cikkéből.
forrás : http://marosvasarhelyi.info/hirek/vago-istvan-szerint-a-hataron-tuli-magyarok-miatt-kapcsoltak-ki-a-futest-egy-iskolaban

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése