Valószínűleg véletlenül került ki a Telekom webshopjába az a csomag, amiben egy Samsung Galaxy S7-et (vagy annak csapott szélű változatát, az Edge-et) és a Samsung VR nevű, hát, VR-szemüveget vehetnénk meg, ha nem pont egy óra múlva mutatnák be a telefont a barcelonai Mobil Világkongresszuson.
Az mindenesetre látszik, hogy nem lesz olcsó, ha valaki telefonból és virtuális valóság szemüvegből is a legújabbat szeretné.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése