Taxisokat ellenőriztek Marosvásárhelyen szerdán egész nap. Az akció már kora reggel elkezdődött.
A rendőrség szóvivője, Andreea Pop szerint a leggyakoribb rendellenesség, amellyel találkoztak, hogy a taxis kikapcsolt lámpával szállított utast, vagy hogy úgy fuvaroztak, hogy nem kapcsolták be a számlázógépet.
A szóvivő felhívta a figyelmet arra, hogy a törvény értelmében a taxiként nyilvántartott autók csak akkor használhatók személyes célokra, ha leszerelik róluk a taxi lámpát.
forrás : RG , mediatica.ro
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
A Hír Ami Számít
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése