2015. december 10., csütörtök

Második napja vizsgálódnak az adóhatóság (ANAF) ellenőrei a székelyudvarhelyi Merkúr áruház emeletén működő kisboltokban

Becslések szerint egy teherautónyi, igazolatlan eredetű árut is lefoglaltak – számolt be a Székelyhon.

A hatóságiak csütörtökön négy autóval tértek vissza a bevásárlóközpontba, és folytatták a kisboltokban az eladásra szánt termékek leltározását, amit szerdán egészen estig végeztek. Számos bírságot osztottak ki és árut foglaltak le – a szankciót kevesen kerülték el.

Azt mindeddig nem tudni, hogy mekkora bírságokat szabott ki vagy hogy pontosan mekkora mennyiségű árut kobozott el az ANAF. Az egyik bolt munkatársa a helyszínen úgy nyilatkozott, örül, hogy ennyivel is megúszták.
forrás :   Székelyhon.ro ,  maszol.ro
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
 
 
A Hír Ami Számít

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól