Becslések szerint egy teherautónyi, igazolatlan eredetű árut is lefoglaltak – számolt be a Székelyhon.
A hatóságiak csütörtökön négy autóval tértek vissza a bevásárlóközpontba, és folytatták a kisboltokban az eladásra szánt termékek leltározását, amit szerdán egészen estig végeztek. Számos bírságot osztottak ki és árut foglaltak le – a szankciót kevesen kerülték el.
Azt mindeddig nem tudni, hogy mekkora bírságokat szabott ki vagy hogy pontosan mekkora mennyiségű árut kobozott el az ANAF. Az egyik bolt munkatársa a helyszínen úgy nyilatkozott, örül, hogy ennyivel is megúszták.
forrás : Székelyhon.ro , maszol.ro
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
A Hír Ami Számít
A Hír Ami Számít
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése