2015. december 21., hétfő

Kaptunk egy sallert – KEMÉNYEN RÁSZÓLT MAGYARORSZÁGRA AZ ENSZ ÉS AZ EURÓPA TANÁCS

Közleményben szólították fel Magyarország vezetését, hogy hagyjanak fel az idegenellenességet és intoleranciát szító politikával.

Az ENSZ Menekültügyi Főbiztosának hivatala, az Európa Tanács és Demokratikus Intézmények és Emberi Jogok Irodája közös közleményben sürgeti a magyar vezetést, hogy vessenek véget a félelemkeltő és idegenellenességet szító politikai gyakorlattal.
ensz
Az aláíró szervezetek arra kérik a kormányt, hogy ahelyett, hogy bűnözőknek és terroristáknak állítja be a menekülteket, inkább segítsék az üldözötteket és fogadják el, hogy az Európába érkező menekültek traumákon mentek át; fájdalmakkal és tragédiákkal terhelten keresik a reményt az új életre, távol a háborúktól.
Emlékeztetnek, hogy a közös európai rendszer részeként Magyarországnak is együtt kell működnie a menekültválság megoldásában.
(vs)
Bal-Rad komm: Értjük ugye? Idegenellenesek, intoleranciánsak és bujtogatók vagyunk!
És emlékeztetnek: “…a közös európai rendszer részeként Magyarországnak is együtt kell működnie…” – a GAZDA AKARATA SZERINT! Vagy különben…

forrás : titkolthirek.hu

Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább 



A Hír Ami Számít

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól