2015. december 22., kedd

Jövőre újult erővel tér vissza az RTL Klubra az énekes tehetségkutató

„Amikor 2010-ben elindult, úgy terveztük, hogy kétévente adjuk, a köztes években pedig egy nem zenés tehetségkutató showműsort láthatnak a nézők. Viszont annyira sikeres volt az X-Faktor, hogy öt egymást követő alkalommal tűztük műsorra, ezt a nézettségi adatok is alátámasztották. Így tulajdonképpen most nem is történt más, csak visszatértünk az eredeti koncepcióhoz. Azaz jövőre a Hungary’s Got Talent pihen egy évet és ismét jön az X-Faktor.” – árulta el a formátum visszatérésének okait Kolosi Péter, az RTL Magyarország vezérigazgató-helyettese, programigazgatója.


2016-ban tehát, Vastag Csaba, Kocsis Tibor, Oláh Gergő, Danics Dóra és Tóth Andi után kiderül, hogy kiben van meg az a bizonyos X.
 
forrás : kiskegyed.hu
Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább   
A Hír Ami Számít

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól