Olvasónk küldött be szerkesztőségünkbe egy fotót Kézdivásárhely főteréről, ahol egy csendőr furgon és egy csendőr kisautó parkol a HVIM kézdivásárhelyi elnöke háza előtt.
Kézdivásárhelyi olvasónk beszámolója szerint ma 11 óra 30 perckor csendőrök vezették be a mozgalom helyi vezetőjét az üzletébe és azóta is ott parkolnak az autók.
Az ügy másik érdekessége, hogy a hivatalos szabadnap ellenére a főügyész irodájában és a bíróságon égnek a villanyok.
December elseje közeledtével forr a levegő Háromszéken. A tavaly ilyenkor fekete zászlók lobogtak több főtéri ingatlanon Kézdivásárhelyen.
Egyelőre nem tudni, hogy van-e összefüggés a kézdivásárhelyi intézkedés és a ma reggel eltűnt sepsiszentgyörgyi román zászló között.
forrás : szekelyfold.ma
'Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább
A Hír Ami Számít
Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése