2015. november 30., hétfő

Látványos csendőri fellépés Kézdivásárhelyen Összefügg a történet a sepsiszentgyörgyi román zászló eltűnésével?

Olvasónk küldött be szerkesztőségünkbe egy fotót Kézdivásárhely főteréről, ahol egy csendőr furgon és egy csendőr kisautó parkol a HVIM kézdivásárhelyi elnöke háza előtt.

 Kézdivásárhelyi olvasónk beszámolója szerint ma 11 óra 30 perckor csendőrök vezették be a mozgalom helyi vezetőjét az üzletébe és azóta is ott parkolnak az autók.  

Az ügy másik érdekessége, hogy a hivatalos szabadnap ellenére a főügyész irodájában és a bíróságon égnek a villanyok.
December elseje közeledtével forr a levegő Háromszéken. A tavaly ilyenkor fekete zászlók lobogtak több főtéri ingatlanon Kézdivásárhelyen.
Egyelőre nem tudni, hogy van-e összefüggés a kézdivásárhelyi intézkedés és a ma reggel eltűnt sepsiszentgyörgyi román zászló között.  

forrás : szekelyfold.ma

'Share this: Ne csak olvasd, oszd is tovább

 
A Hír Ami Számít


Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket
akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért
Nyomj egy lájkot is, ha tetszett a cikk! 
 

Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól