2016. március 15., kedd

Az összefogás jegyében koszorúzták meg a Petőfi szobrot


 Délután 14 órakor kezdődött Marosvásárhelyen az  Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács Maros megyei szervezetének megemlékezése a Petőfi-szobornál. A helyszínről Bódizs Edit tudósított.







 forrás : http://marosvasarhelyiradio.ro/hirek/az-osszefogas-jegyeben-koszoruztak-meg-a-petofi-szobrot.html

Ha érdekelnek további cikkeink, szeretnél meglepetés kedvezményeket 

akkor Iratkozz fel Email értesitésre a legfrisebb Hírekért





Nincsenek megjegyzések:

Szolj hozzá te is legyél az első az ismeröseid közül aki hozzál szól